HAKKIMIZDA

NAVİTÜRK MULTİMEDİA
HAKKIMIZDA root 6 Şubat 2020
Müşterilerimizin araçlarının performansını artırmalarına yardımcı olmak ilk hedefimizdir.

AKN Tuning Sound olarak , yüksek kaliteli araç sistemleri tasarlayan ve üreten bir şirketiz. Firmamızın amacı, müşterilerine mükemmel ürün kalitesi sunmak için en son teknolojileri kullanarak benzersiz ve modern araç sistemleri üretmektir

logo-black
Navi Türk
'Navi Türk Multimedia' bir Bodrum Tuning AKAN OTO YEDEK PARÇA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. markasıdır.
Bodrum Tuning
3
Navi Türk Multimedia
Uygun Fiyata
Yüksek Kalite!
Kolay Kurulum

Teknolojik cihazları kullanırken kurulum süreci bazen en sıkıcı ve can sıkıcı adım olabilir. Basit kurulumumuzla sizlere hem zaman hem de enerji tasarrufu sağlıyoruz. Tak kullan teknolojimizin tadını çıkarın!

Uygun Fiyat , Hızlı Kargo

Yüksek kaliteli ürünlerin sadece pahalı olabileceği düşüncesi geçmişte kalmıştır. Kaliteli bir ürün satın almak için bütçenizi aşmanıza hiç gerek yok! Yüksek kalite standartlarımızı koruyarak en uygun fiyatla ürünlerimizi müşterilerimize sunmaktayız.

Kolay Kullanım

Basit bir yapıya sahip olmak, hızlı bir şekilde ürünü kullanmaya başlayabilmeniz açısından hayati önem taşır. Kullanıcı dostu arayüzümüz, basit kontrol panelimiz ve açık anlatımlı talimatlarımızla, ürünlerimizi kolayca kullanabilirsiniz.

Yüksek Performans

En son teknolojiyle donatılmış ürünlerimiz yüksek hız ve kaliteyi bir arada sunar. Hem verimlilik hem de güvenlik açısından optimize edilmiş bir şekilde çalışan ürünlerimiz, bütün gereksinimlerinizi karşılamak için komple bir pakettir

Navi Türk olarak, multimedya deneyimini üst seviyeye çıkarmak için tutkulu bir çalışma sürdürüyoruz.

Sürekli olarak en son teknoloji trendlerini araştırıyoruz ve ürünlerimize bu trendleri entegre ediyoruz, böylece her zaman en ileri teknoloji multimedya araçlarına erişiminizi sağlıyoruz.

  • USB
  • KAMERA
  • MIRROR LINK
  • WI-FI